MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 16353099

nr 1635 3099

Bokhylla

bredd: 85 cm. Djup: 27 cm, höjd: 220 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 12 augusti 2024
kl 18:44:22